ГАЗОБЕТОННІ БЛОКИ

2400грн/м³

До закінчення акції залишилося

СТОУНЛАЙТ ____ AEROC ____ SOLBET

«SOLBET»

2790грн/м³

Замовити оптову ціну


  Безкоштовна доставка та самовивіз

  Безкоштовно від 30 м3 по Львову

  Оплата при отриманні, готівка та перерахунок

  Розрахунок з водієм

  Сфери використання та переваги ГАЗОБЕТОННИХ БЛОКІВ

  Компанія Собото пропонує всім бажаючим купити Газобетонні блоки по найкращій ціні з гарантією якості. Ми поставляємо Газобетонні блоки багатьох торгових марок, зокрема СТОУНЛАЙТ, YTONG, AEROC, SOLBET. Унікальна структура та властивості газобетонних блоків мають неабиякі переваги над іншими різновидами будматеріалів. Ціна газобетонних блоків відрізняється в залежності від її розміру та призначення.
  Сфери використання матеріалу 1. При будівництві багатоповерхівок газобетонні блоки використовуються як огороджувальні конструкції. 2. Газоблоки вважаються одним з найкращих матеріалів для зовнішніх стін будинків невеликої поверховості через їх легкість та масивність. 3. Матеріал є основою для армованих виробів (плит покриття, перемичок тощо). Вас приємно здивує ціна на ГАЗОБЕТОННІ БЛОКИ. Замовляйте прямо зараз!
  ГАЗОБЕТОННІ БЛОКИ для будівництва – основні переваги: Низька теплопровідність. • Відсутність деформування навіть під час експлуатації серед високої температури. • У матеріала підвищена стійкість до різноманітних агресивних біологічних та хімічних середовищ. • Стійкість до стискання, та морозів. • Абсолютно безпечний для людського здоров’я.

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Склад - Львівська область, с.Сокільники, вул.Садова, 18а

  Склад - с. Угринів, вул. Галицька 31А (орієнтир цементний завод Ямниця)