МІНЕРАЛЬНА ВАТА

379грн/м³

До закінчення акції залишилося

ROCKWOOL _ ISOVER _ URSA _ NOVOTERM _ ІЗОВАТ _ PENOWOOL

Замовити оптову ціну


  Безкоштовна доставка та самовивіз

  Безкоштовно від 30 м3 по Львову

  Оплата при отриманні, готівка та перерахунок

  Розрахунок з водієм

  МІНЕРАЛЬНА ВАТА в наявності на критих складах у Львові, Києві та Івано-Франківську, доступні всі варіанти товщин та найбільший вибір виробників середнього та Преміум сегменту. Цінова політика на весь асортимент мінвати сама низька в регіоні.

  Ми забезпечимо швидку доставку, оплату найбільш зручним для вас чином (на розрахунковий рахунок, банківську карту чи готівкою водію) та якісний сервіс на вищому рівні.

  МІНЕРАЛЬНА ВАТУ можна придбати у Львові, Києві, Івано-Франківську або з доставкою по Україні, проконсультувавшись із нашими професійними спеціалістами. Робіть замовлення у нас прямо зараз!

  Сфери використання та переваги МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ

  Компанія Собото пропонує всім бажаючим купити МІНЕРАЛЬНУ ВАТУ по найкращій ціні з гарантією якості. Ми поставляємо МІНЕРАЛЬНУ ВАТА багатьох торгових марок, зокрема ROCKWOOL, URSA, ТЕХНОНІКОЛЬ, IZOVAT, PENOWOOL. Унікальна структура та властивості мінвати мають неабиякі переваги над іншими різновидами утеплювачів. Ціна мінвати відрізняється в залежності від її розміру та призначення.
  Сфери використання матеріалу 1. Утеплення будинку (будуються теплі покрівлі, утепляється фундамент та виконується утеплення стін ). 2. Утеплення каналізації, теплотрас та комунікацій. 3. Ізоляція та утеплення підлоги . 4. Ізоляція трас аби вони не промерзли. 5. Утеплення фасаду . Вас приємно здивує ціна на МІНЕРАЛЬНУ ВАТУ. Замовляйте прямо зараз!
  ФАСАДНА МІНЕРАЛЬНА ВАТА для утеплення – основні переваги: Низька теплопровідність. • Відсутність деформування навіть під час експлуатації серед високої температури. • У матеріала підвищена стійкість до різноманітних агресивних біологічних та хімічних середовищ. • Стійкість до стискання, та морозів. • Абсолютно безпечний для людського здоров’я.

  Наші партнери

  Компанія Собото являється офіційним представником заводів-виробників мінеральної вати та пропонує всім бажаючим купити МІНЕРАЛЬНУ ВАТУ ROCKWOOL, ISOVER, URSA, NOVOTERM, ТЕХНОНІКОЛЬ, IZOVAT, PENOWOOL по найкращій ціні з гарантією якості.
  ОПТОВИКАМ ЗНИЖКИ

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Склад - Львів вул.Пластова 11a

  Склад - Львівська область, с.Сокільники, вул.Садова, 18а

  Склад - с. Угринів, вул. Галицька 31А (орієнтир цементний завод Ямниця)