ЕКСТРУДОВАНИЙ ПІНОПОЛІСТИРОЛ

2999 грн/м³

До кінця акції залишилося

Утеплення фасадів, будинків | Для фундаменту | Для теплої підлоги | Для цоколя

Замовити оптову ціну


  Безкоштовна доставка та самовивіз

  Безкоштовно від 20 м3 по Львову

  Оплата при отриманні, готівка та перерахунок

  Розрахунок з водієм

  Екструдований пінополістирол може бути від 20 до 100 мм товщини. Ціна пінопласту 100мм та цінова політика на інші розміри сама низька в регіоні.

  Виготовляють пінополістирол наступним чином: під підвищеним температурним режимом та високим тиском гранули спінюються, в результаті чого створюється надійна структура. Закриті пори забезпечують матеріалу низький коефіцієнт теплопровідності.

  Ми забезпечимо швидку доставку, оплату найбільш зручним для вас чином (на розрахунковий рахунок, банківську карту чи готівкою водію) та якісний сервіс на вищому рівні.

  Пінопласт екструдований можна придбати у Львові, Києві та Івано-Франківську, проконсультувавшись із нашими професійними спеціалістами. Робіть замовлення у нас прямо зараз!

  Сфери використання та переваги пінополістиролу

  Компанія Собото пропонує всім бажаючим купити пінополістирол по найкращій ціні з гарантією якості. Ми поставляємо екструдований пінопласт торгової марки «PENOBOARD», «PNP XPS», «BAUFOAM», «Пеноплекс», «EUROSTRONG» та ін. У матеріала унікальна структура та його властивості мають неабиякі переваги над іншими різновидами утеплювачів. Пінопласт: ціна може відрізнятись в залежності від його розміру та призначення.
  Сфери використання матеріалу 1. Утеплення будинку (будуються теплі покрівлі, утепляється фундамент та виконується утеплення стін пінопластом). 2. Утеплення каналізації, теплотрас та комунікацій. 3. Ізоляція та утеплення підлоги пінополістиролом. 4. Ізоляція трас аби вони не промерзли. 5. Утеплення фасаду пінопластом. Вас приємно здивує ціна на екструдований пінопласт, замовляйте прямо зараз!
  Пінопласт для утеплення – основні переваги: Низька теплопровідність. • Відсутність деформування навіть під час експлуатації серед високої температури. • Пінополістирол не розбухає від вологи. • У матеріала підвищена стійкість до різноманітних агресивних біологічних та хімічних середовищ. • Стійкість до стискання, поглинання води та морозів. • Абсолютно безпечний для людського здоров’я.

  Наші постачальники

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

  Склад - Львів вул.Пластова 11a

  Склад - Львівська область, с.Сокільники, вул.Садова, 18а

  Склад - с. Угринів, вул. Галицька 31А (орієнтир цементний завод Ямниця)